targislubne.radom.pl Informacje o targach Galeria Nasi wystawcy Dla Wystawców


Oficjalny plakat XVI Radomskich Targów Ślubnych
25.01.2019

Plakat Targów Ślubnych 2019

Teledysk z XV Radomskich Targów Ślubnych
06.11.2018

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z teledyskiem / relacją z XV Radomskich Targów Ślubnych przygotowanym przez Studio PS Video Merc
Oficjalny plakat XV Radomskich Targów Ślubnych
21.01.2018

Plakat Targów Ślubnych 2018

Teledysk z XIV Radomskich Targów Ślubnych
20.11.2017

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z teledyskiem / relacją z XIV Radomskich Targów Ślubnych przygotowanym przez Studio PS Video Merc
Oficjalny plakat XIV Radomskich Targów Ślubnych
21.02.2017

Plakat Targów Ślubnych 2017

Teledysk z XIII Radomskich Targów Ślubnych
07.02.2017

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z teledyskiem / relacją z XIII Radomskich Targów Ślubnych przygotowanym przez Studio PS Video Merc
Oficjalny plakat XIII Radomskich Targów Ślubnych
26.01.2016

Plakat Targów Ślubnych 2016

Teledysk z XII Radomskich Targów Ślubnych
11.05.2015

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z teledyskiem / relacją z XII Radomskich Targów Ślubnych przygotowanym przez Studio PS Video Merc
Kilka zdjęć z przygotowań do XII Radomskich Targów Ślubnych
27.02.2015

Prezentujemy kilka ujęć zrobionych podczas przygotowań stoisk i prób pokazów do XII Radomskich Targów Ślubnych.


Oficjalny plakat XII Radomskich Targów Ślubnych
09.02.2015

Plakat Targów Ślubnych 2015

Galeria zdjęć z XI Radomskich Targów Ślubnych
27.12.2014

Prezentujemy galerię zdjęć zrobionych podczas dwóch dni Targów. Na zdjęciach można zobaczyć jak wiele ciekawych pokazów i prezentacji odbywa się podczas Targów.
Teledysk z XI Radomskich Targów Ślubnych
10.12.2014

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z teledyskiem / relacją z XI Radomskich Targów Ślubnych przygotowanym przez Studio PS Video Merc
Relacje XI Radomskich Targów Ślubnych
25.11.2014

Dla osób zainteresowanych informacjami nt. Targów prezentujemy poniżej linki do stron internetowych zawierające informacje o minionych Targach. Zapraszamy.
radom24.pl (galeria)
echodnia.eu (video)
fiolek.art.pl (galeria)


Oficjalny plakat XI Radomskich Targów Ślubnych
01.02.2014

Plakat Targów Ślubnych 2014

Relacje X Radomskich Targów Ślubnych
19.02.2013

Dla osób zainteresowanych informacjami nt. Targów prezentujemy poniżej linki do stron internetowych zawierające informacje o minionych Targach. Zapraszamy.
cozadzien.pl (galeria)
cozadzien.pl (galeria2)
fiolek.art.pl (galeria)
lukasz-bator.flog.pl (galeria)


Galeria zdjęć z X Radomskich Targów Ślubnych
17.02.2013

Prezentujemy galerię zdjęć zrobionych podczas dwóch dni Targów - przedstawiamy zdjęcia pokazów mody ślubnej oraz kilka ujęć stoisk wystawców.
X Radomskie Targi Ślubne oczami jednej z uczestniczek
17.02.2013

Od jednej z uczestniczek Targów Ślubnych otrzymaliśmy krótką relację wraz z Jej spostrzeżeniami. Pragniemy się z Państwem podzielić tą informacją w związku z czym poniżej zamieszczamy treść otrzymanego e-mail'a:

Wydawać by się mogło, że przygotowanie ślubu i wesela to przyjemny i radosny proces wybierania swojej wymarzonej sukni, przesłuchiwania różnych zespołów i znalezienia odpowiedniego miejsca na przyjęcie weselne. Mając w planach własny ślub w czerwcu 2014 r., z początkiem Nowego Roku zabrałam się za przygotowania.

Jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się, że półtora roku to wcale nie tak dużo czasu i wiele domów weselnych jest już zajętych, nie wspominając o orkiestrze, która swój terminarz ma już na 2015 r. W ciągu paru dni radość i entuzjazm zaczęły przechodzić w panikę i przerażenie. Na szczęście z pomocą przyszły Radomskie Targi Ślubne.

Wizytę na takich targach polecam każdej przyszłej pannie młodej. Poczynając od pokazów mody ślubnej, które mogą niezdecydowanym dostarczyć inspiracji, przez wystawców z niemal każdej branży. Po doświadczeniach z terminarzami domów weselnych i orkiestr, byłam wdzięczna, że w jednym miejscu mogłam się dopytać o szczegóły, a przede wszystkim dostępność terminów u fotografa, kamerzysty, kwiaciarki czy w cukierni. Poza tym targi ślubne dają możliwość bezpośredniej rozmowy z wystawcami bez jeżdżenia po mieście z miejsca na miejsce. Przy każdym stoisku można uzyskać informacje na temat oferty, ale także bardzo przydatne porady.

Dzięki rozmowie z kwiaciarką dowiedziałam się na przykład, że kwiaty, które służą do dekoracji kościoła można po mszy zawieźć na salę weselną i wykorzystać do jej przyozdobienia ( tak, wiem, niby oczywiste i proste rozwiązanie, ale w tym przedweselnym zamieszaniu jakoś mi do głowy nie przyszło :). Perspektywa przewożenia weselnego tortu na salę weselną na własną rękę zaraz została rozwiana przez panie z cukierni, które poinformowały, że taki przewóz jest częścią usługi. No i fotograf i kamerzysta - tu niestety kolejne zaskoczenie - ich terminarze na 2015 rok też już się po mału wypełniają, więc jeśli chcę mieć tę wymarzoną sesję zdjęciową czy pamiątkę w formie filmu, to zdecydowanie powinnam pośpieszyć się z decyzją.

Podsumowując - taka wizyta na targach ślubnych z pewnością zaoszczędzi przyszłym młodym dużo czasu i być może trochę sprowadzi na ziemię, jeśli chodzi o rezerwację terminów (tak jak to było w moim przypadku :), a już z pewnością uspokoi i zmobilizuje do działania.
Teraz już wszystko powinno pójść z górki.

Gosia

Targi oczami widzów


Kilka zdjęć z przygotowań do X Radomskich Targów Ślubnych
15.02.2013

Prezentujemy kilka ujęć zrobionych podczas przygotowań stoisk i prób pokazów do X Radomskich Targów Ślubnych. Na Targi zapraszamy już w najbliższy weekend, 16 i 17 lutego od godziny 11:00.


Oficjalny plakat X Radomskich Targów Ślubnych
01.02.2013

Plakat Targów Ślubnych

Galeria zdjęć z IX Radomskich Targów Ślubnych w 2012 roku
25.10.2012

Podczas dwóch dni Targów można było zapoznać się z szeroką ofertą firm - począwszy od zaręczynowych pierścionków, przez ofertę sal weselnych, fotografów, barmanów, a skończywszy na ofercie podróży poślubnych.

Każde stoiska była ciekawie przygotowane i wyposażone w pełną gamę próbek i produktów pokazowych. Każdy miał możliwość zobaczenia i dotknięcia fotoalbumów, pierścionków, obrączek, spróbowania makijażu, każdy Kopciuszek mógł także zobaczyć swoje przyszłe pantofelki. Łasuchy mogły spróbować tortów i wypieków weselnych, spragnieni napoić się drinkami przygotowywanymi z wirujących butelek, w ozdobie wspaniałych owoców i parasolek.

Na pokazach można było zobaczyć piękne suknie ślubne i eleganckie garnitury, w które ubrani byli przystojni modele oraz piękne modelki. Tak bogacie prezentowana oferta była doskonałą możliwością do znalezienia tego swojego wymarzonego stroju, fotografa, bucików, tortów i wszystkich innych usług i produktów.

Każdy odwiedzający Targi wrócił z poszerzonym poglądem na organizację tego wyjątkowego dnia jakim jest Ślub, mnóstwem pomysłów i na pewno jeszcze większą ulością próbek i ulotek reklamowych. Być może można zorganizować ślub i wesele bez obecności na Targach, ale na pewno nie można odwiedzić tak wielu firm, zapoznać się z ich ofertą w tak krótkim czasie i w tak przyjemnej atmosferze.


Relacje video z IX Radomskich Targów Ślubnych w 2012 roku
25.10.2012Strona z informacjami o IX Radomskich Targach Ślubnych w 2012 roku
25.10.2012

Informacja na stronie Echodnia