Informacje o targach

Targi Ślubne w Radomiu organizujemy od 2004 roku. Targi miały na celu pokazać jak łatwe i przyjemne może być planowanie idealnego ślubu i wesela. Pierwsze Targi odbyły się w Hotelu Gromada przy ul. Narutowicza 9.Udało nam się wówczas nawiązać współpracę z 26 firmami działającymi w branży skoncentrowanej na produktach i usługach uatrakcyjniających uroczystości ślubne . Były to głównie firmy z Radomia i okolic. Duża ilość osób i świetna atmosfera,która towarzyszyła imprezie przyczyniła się do kontynuacji Targów. W kolejnych latach z uwagi na dynamicznie rozwijającą się imprezę byliśmy zmuszeni szukać innej lokalizacji. I tak przez kilka lat była to Hala MOSiR, a w kolejnych latach trzy poziomy w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego w centrum miasta z pięknym placem Corazziego na którym, Wystawcy prezentują auta, limuzyny i bryczki do ślubu.

Dzisiaj Radomskie Targi Ślubne to duża, cykliczna impreza, która z roku na rok gromadzi coraz większą ilość wystawców i odwiedzających.

Targi promowane są na stronach internetowych, portalach społecznościowych, stronie targów – www.targislubne.radom.pl, w lokalnych mediach i za pomocą materiałów kolportażowych itp.

Podczas Targów oprócz prezentacji stoisk na salach wystawowych również na scenie widowiskowej  odbywają się pokazy sukien ślubnych i wizytowych, garniturów, kwiatów, fryzur, makijażu,biżuterii, pokazy barmańskie, pokazy tańca,występy zespołów muzycznych i prelekcje z udziałem specjalistów z branży ślubnej.

Biura Podróży proponują oferty bajkowych podróży poślubnych, podczas których będzie można odpocząć po intensywnych przygotowaniach do ślubu i pobyć tylko we dwoje. Odwiedzający mogą skorzystać z wykonania próbnej fryzury, makijażu, przymierzyć garnitur czy suknię. Wystawcy przygotowują kupony rabatowe, przeprowadzane jest wiele konkursów, w których można wygrać cenne nagrody.

Już 02 lutego 2020 odbędzie się kolejna edycja Radomskich Targów Ślubnych -największe wydarzenie branży ślubnej w Radomiu i w okolicy.
To wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju okazja do porównania różnych ofert, odkrycia niepowtarzalnych targowych okazji czy wygrania cennych nagród!

Targi mają na celu pokazać jak łatwe i przyjemne może być planowanie idealnego wesela, bez zbędnych stresów i w przyjemnej atmosferze porozmawiać bezpośrednio z fotografem, wodzirejem czy florystą, wybrać suknię czy obrączki i zarezerwować wszystkie usługi na czas!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco.

 

Zachęcamy Państwa do udziału w imprezie zarówno w charakterze wystawcy jak i osoby odwiedzającej.